Konferansjer

          Nazywam się Adrian Franc i urodziłem się w 1990 roku w Częstochowie. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne na wydziale pedagogicznym Akademii Jana Długosza w Częstochowie. W piłkę grałem odkąd tylko pamiętam, na  podwórku, w szkole, aż w wieku 12 lat zacząłem przygodę klubową jako bramkarz w takich zespołach jak Orkan Rzerzęczyce oraz Raków i Skra Częstochowa.

          Na Freestyle trafiłem w 2005 roku przez reklamy marek sportowych kręconych przez  piłkarzy i filmy pierwszych Freestylerów, wtedy też zaczęła się moja przygoda z trikami, które doprowadziły mnie również dość niespodziewanie do poprowadzenia pierwszego w swoim życiu wydarzenia w roli… konferansjera!

          Od tego momentu coraz częściej przychodziło mi przejmować mikrofon podczas kolejnych imprez, zawody Freestyle Football, począwszy od Pucharów Polski, przez ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje aż po Mistrzostwa Polski. Dużym  wydarzeniem bez wątpienia było współprowadzenie najbardziej prestiżowych zawodów Football Freestyle na Świecie – finały Red Bull Street Style w Warszawie, gdzie miałem okazję pracować przy realizacji z Red Bull TV!

          Kolejną wspaniałą przygodą i sporym doświadczeniem była współpraca z marką Adidas i poprowadzenie cyklu turniejów piłki ulicznej – Tango League, były to 4 krajowe turnieje oraz 2 turnieje międzynarodowe z finałem Europy środkowo – wschodniej w Warszawie!

          Ale turnieje Freestyle i Street Football to nie wszystko, z mikrofonem uczestniczyłem również na Mistrzostwach Polski Szkółek Brazylijskich – Socatots w Bydgoszczy, gdzie prócz bycia konferansjerem zaserwowałem młodym zawodnikom odrobinę
swoich umiejętności podczas pokazu i warsztatów trików!

          Chociaż stwierdzenie „nie samą piłką człowiek żyje” nie do końca pasuje do tego o czym przeczytaliście do tej pory, to faktycznie miałem okazję również poprowadzić w roli konferansjera wydarzenie kompletnie nie-piłkarskie, ale równie  aktywne!

     Work Life Balance Day w Katowicach powered by Ewa Chodakowska, wydarzenie promujące zdrowy tryb życia, pomaga przepracowanym ludziom osiągnąć szczęście i balans między życiem prywatnym, a zawodowym.

          Tak więc dotarliśmy do końca tego krótkiego, ale mam nadzieję dla Was treściwego portfolio. Nie znajdziesz tutaj informacji, że prowadziłem każdego typu event, ale mogę Cię zapewnić że żadne wydarzenie nie jest mi straszne, chociaż  zdecydowanie jak ryba w wodzie czuje się na imprezach sportowych, wtedy zapewniam że moja osoba zrobi wszystko by jeszcze bardziej podkręcić energię i oddać klimat wydarzenia by na długo pozostało w pamięci uczestników.

Teraz czekam na Twój ruch! Jeśli tylko chcesz, żebym przejął mikrofon na Twoim evencie, zapraszam do zakładki kontakt i czekam na telefon – do usłyszenia!

Wybrane rekomendacje